Zarząd ROD im. Jana Sobieskiego informuje, że każdy działkowiec zobowiązany jest do posiadania karty wjazdowej.
Karty wjazdowe można uzyskać u administratora ogrodu.
Przypominamy, że karta wjazdowa musi być umieszczona w widocznym miejscu na desce rozdzielczej pojazdu podczas postoju na terenie ROD.
Osoby, które nie będą posiadały karty wjazdowej wyłożonej za przednią szybą samochodu, muszą liczyć się z możliwością odholowania pojazdu z terenu ROD.
Prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad.
Zarząd ROD Jana Sobieskiego
