Ogłoszenie

Zarząd ROD im. Jana Sobieskiego informuje, że każdy działkowiec zobowiązany jest do posiadania karty wjazdowej.

Karty wjazdowe można uzyskać u administratora ogrodu.

Przypominamy, że karta wjazdowa musi być umieszczona w widocznym miejscu na desce rozdzielczej pojazdu podczas postoju na terenie ROD.

Osoby, które nie będą posiadały karty wjazdowej wyłożonej za przednią szybą samochodu, muszą liczyć się z możliwością odholowania pojazdu z terenu ROD.

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad.

Zarząd ROD Jana Sobieskiego